Web Trader

2022 yılı 1. Çeyrek dönemi itibariyle kâr eden müşteri oranı %26, zarar eden müşteri oranı %74’tür.
laptop_windows

Meta Trader 4

laptop_mac

Mac OS MetaTrader

important_devices

Web Trader

phone_iphone

iPhone Trader

tablet_mac

iPad Trader

android

Android Trader

Web Trader

MetaTrader 4 Web Trader

MetaTrader 4 WebTrader herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan tarayıcınız ile tüm işletim sistemlerinde yatırımlarınızı yönetebileceğiniz masaüstü versiyonuna yakın özelliklerde hizmet veren bir web platformudur.


Aşağıdaki linkten bir demo kullanıcısı yaratıp uygulamayı deneyebilirsiniz.


Demo Hesabı 


İntegral Web Trader uygulamaları ile;

- Alım - Satım işlemlerinizi tek tıklamayla yapabilir
- SSL ile güvenli kullanım ve erişim 
- Kişisel beğeniye göre iki farklı çalışma modu 
- Bekleyen Emir, Stop-Loss ve Take-Profit seviyelerini sisteme girilebilir gerektiğinde bu seviyelerde değişiklik yapılabilir
- Gelişmiş grafik ara yüzü ile dilediğiniz zaman periyodunu seçerek gerçek zamanlı grafikleri inceleyebilir ve indikatörlerle çalışabilirsiniz
- İntegral Web Trader platformunu kullanarak yaptığınız işlemleri Meta Trader 4 işlem platformundan görüntülemeniz mümkündür.
- MetaTrader 4 platformu ve Web Trader uygulamaları için farklı şifre kullanmanıza gerek kalmaz. Aynı hesap numarası ve şifreyle her iki platformlara da ulaşabilirsiniz. 

Gerekli Donanımlar

Web Trader  Yazılımı : IE 6 ve üzeri , Firefox 3 ve üzeri, Chrome tüm sürümler, Safari tüm sürümler
Yazılım Minimum İhtiyaçları : HTML5 ve CSS3 destekleyen herhangi bir web tarayıcısı,128 kbps ya da daha hızlı internet bağlantısı önerilmektedir.

Emir iletimi  ve işlemlerin nasıl gerçekleştirileceğine dair bilgiler terimler sözlüğünde bulunmaktadır.


Web Trader Kullanma Klavuzu 

Meta Web Trader
Yasal Uyarı: Forex içerikleri yalnızca bilgi amaçlı olarak sunulmaktadır, belirli bir kullanıcının yatırım amaçları ile ilgili değildir ve dolayısıyla yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bu içerikte yer alan bilgilerin doğru ve/veya tatmin edici olduğu teyit veya garanti edilemez ve yalnızca yol gösterici olarak kabul edilmelidir. Bu içeriklerde sunulan hiçbir bilgi, alım-satım kararı veya risk yönetimi dahil, bununla sınırlı olmaksızın karar alma temelinde güven arz etmemektedir. Tüm ifadeler bildirimde bulunmaksızın değiştirilmeye tabidir.