Para Yatırma

2018 yılı 1.Çeyrek dönemi itibariyle kâr eden müşteri oranı %24, zarar eden müşteri oranı %76’dır.
settings

Hesap İşlemleri

keyboard_arrow_down

Para Çekme

keyboard_arrow_up

Para Yatırma

fingerprint

İBAN Numaraları

account_balance_wallet

Spreadler

crop_rotate

Taşıma Maliyetleri

Para Yatırma

• Aşağıda belirtilen hesap numaralarına internet bankacılığı, ATM veya şube bankacılığı vasıtası ile Havale/EFT yapabilirsiniz.
• TL, USD veya EURO para birimlerinde para yatırabilirsiniz. (TL ve EURO gönderilen teminatlar bankanın o andaki kurundan USD’ye çevrilerek hesabınıza giriş yapılacaktır. Mesai saatleri dışında Bankaların döviz kuru alış satış farklarının yüksek olacağını unutmayınız.)
• İş Bankası ve Denizbank şubeleri vasıtası ile masraf kesintisi olmadan para yatırabilirsiniz.
• Para yatırırken açıklama kısmında ad-soyad ve müşteri numaranızın yer alması gerekmektedir.  Açıklama kısmındaki bilgilerin eksik olması durumunda yatırmış olduğunuz tutar hesabınıza iade edilecektir.
• Para yatırırken alıcı adı kısmına İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş yazılmalıdır.
Yasal Uyarı: Forex içerikleri yalnızca bilgi amaçlı olarak sunulmaktadır, belirli bir kullanıcının yatırım amaçları ile ilgili değildir ve dolayısıyla yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bu içerikte yer alan bilgilerin doğru ve/veya tatmin edici olduğu teyit veya garanti edilemez ve yalnızca yol gösterici olarak kabul edilmelidir. Bu içeriklerde sunulan hiçbir bilgi, alım-satım kararı veya risk yönetimi dahil, bununla sınırlı olmaksızın karar alma temelinde güven arz etmemektedir. Tüm ifadeler bildirimde bulunmaksızın değiştirilmeye tabidir.