Mac OS MetaTrader

2022 yılı 2. Çeyrek dönemi itibariyle kâr eden müşteri oranı %26, zarar eden müşteri oranı %74’tür.
laptop_windows

Meta Trader 4

laptop_mac

Mac OS MetaTrader

important_devices

Web Trader

phone_iphone

iPhone Trader

tablet_mac

iPad Trader

android

Android Trader

Mac OS MetaTrader

Mac OS için Meta Trader 4

Meta Trader 4, MacOS işletim sistemi için ücretsiz bir yazılımdır. Platform üzerinde emir girişi yapmak, zarar durdur-kar al seviyesi belirlemek ve gerektiğinde bu seviyeleri değiştirmek oldukça kolaydır. Takip eden zarar durdurucu özelliğini kullanarak karlı pozisyonlarınıza fiyatla birlikte hareket eden zarar durdur seviyesi girebilir bu sayede  karınızı maksimum düzeye çekebilirsiniz. 

Platform kişisel bilgilerin gizliliği açısından oldukça güvenlidir. Özel bilgilerinize İntegral Yatırım Menkul Değerler  çalışanları dahil hiç kimse ulaşamaz.

Gerekli Donanımlar

Bilgisayar Yazılımı : Meta Trader 4
Bilgisayar Yazılımı Minimum İhtiyaçları : Yoseminte ve üzeri işletim sistemleri , en düşük 1024 kbps ve üzeri internet bağlantı hızı gereklidir. MacOS Meta Trader 4 Kurulum

MetaTrader 4 işlem platformunun ücretsiz kurulumu ve teknik destek için IT bölümümüzle irtibata geçebilirsiniz. 

Meta Trader 4 İndir
 

Aşağıdaki linkten bir demo kullanıcısı oluşturup uygulamayı deneyebilirsiniz.

Demo Hesabı OluşturYasal Uyarı: Forex içerikleri yalnızca bilgi amaçlı olarak sunulmaktadır, belirli bir kullanıcının yatırım amaçları ile ilgili değildir ve dolayısıyla yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bu içerikte yer alan bilgilerin doğru ve/veya tatmin edici olduğu teyit veya garanti edilemez ve yalnızca yol gösterici olarak kabul edilmelidir. Bu içeriklerde sunulan hiçbir bilgi, alım-satım kararı veya risk yönetimi dahil, bununla sınırlı olmaksızın karar alma temelinde güven arz etmemektedir. Tüm ifadeler bildirimde bulunmaksızın değiştirilmeye tabidir.